Taniec towarzyski - grupa hobby

Sama nazwa doskonale określa rodzaj osób, które ją tworzą. Są to osoby dorosłe, najczęściej po kursach tańca, chcące dalej kontynuować naukę. Łączy ich jedna pasja-miłość do tańca i muzyki. Dla nich taniec stał się hobby, dzięki któremu mogą spędzać swój wolny czas aktywnie i w miłej atmosferze, wśród ciekawych i lubiących bawić się ludzi. To grupa dla osób które pragną kontynuować swoje zamiłowanie do tańca jako hobby.

 

Program zajęć ukierunkowany jest na trenowanie techniki tańca (m.in. akcje ciała, praca stóp, interpretacje rytmu), oraz poznawanie nowych figur i zaawansowanych choreografii. Zajęcia prowadzone są bardziej intensywnie niż kursy tańca, dokładnie omawiana jest technika i postawa taneczna,pokazywane są zaawansowane choreografie i poprawiana jest jakość figur podstawowych, a także nauczana jest trudna sztuka prowadzenia partnerki. Dla grupy hobby organizowane są obozy z tańcem, dzięki którym, w bardzo krótkim czasie można znacznie podnieść swoje umiejętności taneczne.

 

Zajęcia prowadzone są przez parę instruktorów mających wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tańca. Ogromnym atutem jest to, że trenują pary sportowe, dzięki czemu stale aktualizują wiedzę na ten temat i rozwijają umiejętności w tej dziedzinie. Każdy z instruktorów będąc parą sportową posiadał wysoką klasę taneczną. Taki poziom pozwolił na zdobycie odpowiedniej wiedzy i nabycie umiejętności swobodnego i poprawnego poruszania się w tańcu. Dzięki zdobytej przez wieloletnie treningi swobodzie ruchów może pokazywać poprawny ruch, co jest bardzo ważne dla tych, którym zależy na jakości swojego tańca. Naśladowanie takiego instruktora daje skuteczne efekty w procesie nauczania, ponieważ można nauczyć się poprawnego ruchu tanecznego w przestrzeni.

 

Jest to duża zaleta, ponieważ w takiej dziedzinie sztuki, jaką jest taniec zdecydowaną ilość umiejętności nabywamy poprzez naśladownictwo.

 

 

Grupa hobby nie jest związana tylko z zajęciami. Są to również wspólne zabawy taneczne, spotkania towarzyskie, nowe znajomości. Dla chętnych istnieje możliwość brania udziału w turniejach tańca dla dorosłych w kategorii hobby. Zajęcia otwarte dla każdego, możliwość dołączenia w każdej chwili do grupy.

Cennik zajęć: Miejsce odbywania zajęć: Prowadzący:

1 miesiąc - 160 zł

Gdynia

Maciej Drankowski

Agnieszka Majsterek 

Szybki Kontakt

Miejsce prowadzenia zajęć:

Gdynia Główna, Wolności 16/1

 

Maciej Drankowski

tel. 608 350 919

e-mail: maciej@tango.com.pl

 

 

Agnieszka Majsterek

(speaks English fluently)

tel. 606 103 835

e-mail: agnieszka@tango.com.pl